• 1Gb LC SFP Modul jednovláknová Optický Vysielač Gigabit Vlákniny sfp switch modul 3-80km Kompatibilný s Mikrotik/Cisco switch
  • 1Gb LC SFP Modul jednovláknová Optický Vysielač Gigabit Vlákniny sfp switch modul 3-80km Kompatibilný s Mikrotik/Cisco switch
  • 1Gb LC SFP Modul jednovláknová Optický Vysielač Gigabit Vlákniny sfp switch modul 3-80km Kompatibilný s Mikrotik/Cisco switch
  • 1Gb LC SFP Modul jednovláknová Optický Vysielač Gigabit Vlákniny sfp switch modul 3-80km Kompatibilný s Mikrotik/Cisco switch
  • 1Gb LC SFP Modul jednovláknová Optický Vysielač Gigabit Vlákniny sfp switch modul 3-80km Kompatibilný s Mikrotik/Cisco switch
  • 1Gb LC SFP Modul jednovláknová Optický Vysielač Gigabit Vlákniny sfp switch modul 3-80km Kompatibilný s Mikrotik/Cisco switch

1Gb LC SFP Modul jednovláknová Optický Vysielač Gigabit Vlákniny sfp switch modul 3-80km Kompatibilný s Mikrotik/Cisco switch

Skladom
SKU w1168
  • €12.71
  • €25.42

  • Číslo Modelu: 1G SM, LC SFP Modul
  • Podpora: DDM/DOM
  • Prenos Médií: LC PC/UPC/APC Optických Káblov
  • Prenosová vzdialenosť: 3KM/20 KM/40KM/80KM
  • Názov Produktu 2: BIDI 1,25 G SFP 1310NM/1550NM 20 KM SM/LC DDM
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Typ Konektora: Jedného LC Port
  • Kompatibilné: D-Link
  • Vlákna Typu: V jednom Režime Jedného Vlákna (SMF)
  • Veľkosť: 15*10*3cm
  • Certifikácia: CE
  • Prenos Dát Rýchlosť: 1,25 G (1000M)
  • Vlnová dĺžka: 1310nm/1490nm/1550nm
  • Názov Výrobku 1: BIDI 1,25 G SFP 1310NM/1550NM 3KM SM/LC DDM
  • Názov Značky: JT-COM
  • Názov Výrobku 3: BIDI 1,25 G SFP 1310NM/1550NM 40KM SM/LC DDM



Recenzie

Strepetovakatya
2020-12-21
5/5
Installed in the TP Link switch without problems. Works. Seller recommend.
Mystic3082
2020-09-28
5/5
EminNet Telecommunications Advice my skin is very good
Timewarp
2020-12-08
5/5
Received correctly, arrived in perfect condition. Good packing. As described. Fast shipping. In 14 days he arrived. Good quality as always. Thank you so much for everything.
Iam Hestia
2020-08-31
5/5
não testei ainda
Robguerrero78
2021-01-08
5/5
Arrived before time

Súvisiace produkty

ORH-1000W CATV Optických Prijímač uzol s WDM Model FTTH negatívne optický prijímač s WDM CATV Prijímač

ORH-1000W CATV Optických Prijímač uzol s WDM Model FTTH negatívne optický prijímač s WDM CATV Prijímač Určené pre FTTH(Fiber to The Home) siete Bez napájania môžete pracovať normálne Build-in WDM,1310nm/1490nm optické obísť port na onú exkluzivitu(EPON&GPON&GEPON) 1550nm previesť do RF pre CATV Špecifikácia Položka Špecifikácia

  • €10.09

FTTH Aktívne ORH-1080AW mini CATV Optického vlákna Prijímač converter AGC 47-1200MHz, FTTH ORH 1080AW Optický prijímač

······Špecifikácia· * ····· FTTH Aktívne ORH-1080AW mini CATV Optického vlákna Prijímač converter AGC 47-1200MHz, FTTH ORH 1080AW Optický prijímač Funkcie: 1. Platné GPON, EPON, kompatibilný s akýmkoľvek FTTx PON technológie 2. Výborná linearita a rovinnosť 3. Dopredu RF pobočky výstup 4. Široký sortiment optického vstupného napájania 5.

  • €21.01

Sieť Wifi Opakovač Signálu Bezdrôtovej siete Zosilňovač Malých Buchta Smerovanie Expander 300M Relé Repeater

Špecifikácia výrobku: vrstva 3 ochrana rada 300Mbps wireless-N WPS wireless repeater 1.AP/ relé dva pracovné režimy. 2. Až prenosová rýchlosť 300Mbps 3. Plug and play s 4.WPS one-kliknite na tlačidlo šifrovanie 5. Čip MTK7628 Funkcie: 1. Zlepšenie pokrytia bezdrôtovej siete WLAN 2.Bezdrôtový vysokorýchlostný prístup WLAN,Bezdrôtový Štandard 802.11

  • €21.84

Doprava zadarmo DHL Eloik ALKA-88 Optických Spojov Stroj Optický Fusion Splicer Sekáčik Automatické Zaostrovanie Funkcia 4.3" LCD

Úvod: Eloik ALKA-88 Fusion Splicer (prenosné) Optických Zariadení, je Mini typ Fusion spojov stroj a má vlastného duševného vlastníctva vlákniny úprava technológie. To prijme pokročilé PAS Vlákniny adustment technológie . Prijať štyri motory jednotky, majú vlákna úprava funkciu, to nie je len použiť na FTTX projektov, ale tiež môžu byť použité na trunk line, to

  • €1 512.87
  • €1 592.50

RY3200A Optického Výkonu Meter -70~+3dB a Optických Vizuálne Poruchy Locator 10mw 10KM

RY3200A Optického Výkonu Meter -70~+3dB a Optických Vizuálne Poruchy Locator 10mw 10KM Prehľad RY3200A je kompaktný a ľahký-k-použitie testovací nástroj pre optické vlákna siete, ktoré môžu byť použité pre absolútnu optické merania spotreby, ako aj pre relatívna strata merania v optických vlákien. Ponúka dômyselné vzhľad, široká škála na meranie

  • €21.85

Gigabit Ethernet switch Optických Prevodníkom 4 RJ45 2 SFP 10/100/1000M, UTP vlákniny Port Rada PCBA

Gigabit Ethernet Switch 2G4FE Série Vlákniny Switch Gigabit 2G4FE je Ethernetový Vlákniny Spínač, ktorý je špeciálne určený pre monitorovanie siete. Má 4*10/100/1000Mbps Ethernet porty a 2* 1.25 gb / S vlákniny porty. Prijíma Marvell čipy zabezpečiť, nízka spotreba energie a vysoká stabilita. Rozširuje prepravnú vzdialenosť sietí od 100 m do 120 km cez medené káble.

  • €16.68
  • €20.85

Ilsintech Sekáčik Čepeľ Pre CI-01 CI-02 CI-03 CI-03A BI-05 CI-05A Optického vlákna rezacím nožom, Vlákniny Sekáčik Čepele

Pôvodné ilsintech Sekáčik Čepeľ Pre CI-01 CI-02 CI-03 CI-03A BI-05 CI-05A Optického vlákna rezacím nožom, Vlákniny Sekáčik Čepele

  • €36.14

10Pcs 1,25 G SFP-T, 1000BASE-T Medi SFP, SFP na RJ45 SFP, GLC-T/SFP-ZÍSKAŤ

ASF-ZÍSKAŤ 10Gtek to ASF-GET je 1000Base-T Medi RJ45 SFP Vysielač, určený na Marvell 88E1111 INTERNETU čip v súlade IEEE 802.3 ab a SFP MSA, podpora až do 100 metrov cez CAT.5e. Funkcie: 1000Base-T Rýchlosť prenosu dát: 1.25 Gb/s 100 metrov prenos cez CAT.5e Rozhranie: RJ-45 Horúce Zásuvné SFP stopu RoHS V súlade

  • €126.06

AI-7C AI-7 AI-8C AI-9 Výkon Nabíjačky Pre Signalfire Optického Vlákna Fusion Splicer Batéria, Napájací Adaptér, Napájanie, Napájací Kábel

AI-7C AI-7 AI-8C AI-9 Výkon Nabíjačky Pre Signalfire Optického Vlákna Fusion Splicer Batéria, Napájací Adaptér, Napájanie, Napájací Kábel

  • €8.40

UNIKIT FTTH SC APC a SC UPC Single-Mode Optického Nový Model Optického Rýchly Konektor

Odporúčané Produkty Vitajte v našom obchode, na akékoľvek otázky, pls, neváhajte a kontaktujte +86 15951880639 (WhatsApp) Popis Rýchla Montáž Konektora (tiež s názvom Č-poľský Konektor , Pre-poľský Konektor alebo Rýchly Konektor ) je bezstarostný-až na-nainštalujte zariadenie. Žiadny nástroj alebo prípravok je potrebné. Je univerzálny

  • €67.66
  • €135.32

Čistič Pero Optický Konektor 2,5 mm SC ST a FC Konektory pre Optické Nástroje Jednorazové 800+ - Krát Doprava Zadarmo

Optický BOB-Mini je určený na špeciálne práce aj s tthe SC, FC, a ST konektory( Φ 2,5 mm), tento nástroj čistí ferrule konci tváre, odstránenie prachu, oleja a iných nečistôt bez nicking alebo poškriabaniu koniec tvár. Funkcie: -Čisté adaptér namontované SC je (APC & UPC) -Jedna akcia, čistenie syatem -S účinnosťou rôznych kontaminantov -Jedno

  • €8.12
  • €8.83